In de vitrine die voor het Paleis van Justitie in Arnhem staat programmeert Plaatsmaken sinds een aantal jaar actuele beeldende kunst.
Dit vanuit de gedachte dat het tegenkomen van kunst op onverwachte plekken een extra glans aan je dag kan geven. In samenwerking met de afdeling BEAR (Fine Art) van ArtEZ krijgen (ex)studenten de gelegenheid een voorstel in te dienen voor de vitrine. Dit is voor beide partijen goed: jonge kunstenaars doen ervaring op met exposeren en Plaatsmaken is zo verzekerd van het programmeren van jong talent direct vanaf de academie.
Vanaf 22 mei te zien in de vitrine: Lotus van Zoggel
Lotus Parel van Zoggel (2005) combineert in haar werk disciplines als keramiek en schilderkunst. Haar stijl kenmerkt zich door een expressionistische en speelse benadering, vaak met een vleugje ironie. Ze haalt inspiratie uit haar dagelijks leven en onderzoekt thema's zoals familie, herinneringen en menselijke verbindingen.
